Ford Transit

TRANSIT.

DANE TECHNICZNE

Pojemność silnika: 2 200cm3

Moc: 125 KM

Ilość miejsc: 3

Ilość drzwi: 4

Rodzaj paliwa: Diesel

OK System kontroli trakcji ESC

OK Prawe drzwi przesuwne

OK Tempomat

OK Komputer pokładowy

OK Radio z Bluetooth

FORD TRANSIT

Ulice miast, autostrady, drogi miejskie i wiejskie… Ford Transit zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo, oraz o to, żebyś zawsze był w kontakcie – niezależnie od tego, gdzie będziesz pracować. Szeroka gama nowoczesnych technologii ułatwi prowadzenie pojazdu i parkowanie. W bogato wyposażonej kabinie, pełnej różnych schowków, możesz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne za pomocą prostych komend głosowych. Dzięki temu nie musisz odrywać rąk od kierownicy a wzroku od drogi, a całą swoją uwagę możesz skupić na prowadzeniu pojazdu.

New-Ford-Transit

Transit Design

Opracowane zgodnie z filozofią Ford Kinetic Design nadwozie łączy w sobie współczesną stylistykę z praktycznością. Przykładem jest poprawiony współczynnik oporu powietrza, który pozytywnie wpływa na zużycie paliwa, oraz nowoczesne reflektory znacząco zwiększające widoczność na drodze. Bardzo ważną cechą nowego Forda Transit są niskie koszty eksploatacyjne. Udało się to osiągnąć stosując łatwe w serwisowaniu i wymianie części.

2015-Ford-Transit-Connect-price-7-610x434

Stylistyka wnętrza

Praktyczny, trwały i idealny do codziennej pracy – dowodem na to jest wnętrze jak w samochodzie osobowym, które wyposażono w wiele pojemnych i przydatnych schowków. Teraz wszystko czego potrzebujesz, możesz mieć w zasięgu ręki.